Zalety Sieci Reklamowej

Traf do klientów dzięki słowom kluczowym

Dobierz odpowiednie słowa kluczowe lub tematy aby AdWords mógł na ich podstawie odnaleźć konkretnych użytkowników zainteresowanych Twoimi usługami.

Dobierz miejsce wyświetlania reklam

Wybierz ręcznie miejsca docelowe w których będzie wyświetlać się Twoja reklama a następnie wybierz konkretnych odbiorców.

Ty ustalasz wysokość budżetu

Wysokość inwestycji zależy tylko i wyłącznie od klienta, operator kampanii ustawia budżet dzienny, który w każdej chwili można zwiększyć lub zmniejszyć.

Zwiększ świadomości marki

Dzięki płatnościom dopiero za kliknięcie w reklamę, Twoje reklamy wyświetlają się zupełnie za darmo. Taka reklama na pewno utkwi w głowie potencjalnego klienta.

Kontakt

Kampania w sieci reklamowej

Kampania w sieci reklamowej ma głównie za zadanie wyświetlenia reklamy graficznej lub tekstowej w sieci partnerów Google. W łatwy sposób możemy utworzyć reklamę dynamiczną bądź statyczną dzięki zaawansowanym narzędziom dostępnym w panelu AdWords.

Swoją reklamę możesz przedstawić dla osób, które oglądają filmy na YouTube, śledzą maile na poczcie Gmail, korzystają z różnych aplikacji mobilnych bądź przeglądają swoje ulubione witryny. Sieć partnerów Google jest bardzo obszerna, trafia do ponad 90% użytkowników internetu i obejmuje około dwa miliony przeróżnych stron internetowych.

Zdobądź odpowiednich odbiorców

Sieć reklamowa w AdWords została stworzona po to aby trafiać do określonych użytkowników, korzystających ze swoich ulubionych witryn, dlatego w bardzo łatwy sposób Twoja reklama dociera do odpowiednich odbiorców w konkretnym miejscu i czasie.

 • Aby znaleźć osoby zainteresowane Twoimi usługami lub produktami, ustaw swoją reklamę na kierowanie na słowa kluczowe lub na tematy związane z Twoją witryną.
 • Pomyśl na jakich stronach internetowych, kanałach RSS czy aplikacjach mobilnych mogą znajdować się potencjalni klienci Twoich usług lub produktów i wybierz określone miejsce docelowe. Dzięki tej opcji Twoje reklamy nie będą się wyświetlać na stronach niezwiązanych z Twoją działalnością. Możesz również tak skonfigurować kampanię aby wykluczyć konkretne miejsca, w których nie będzie wyświetlała się reklama.
 • Wybierz kierowanie reklam do osób, które już wcześniej miały do czynienia z Twoją witryną bądź sklepem internetowym i wyświetl je dla tych, którzy dokonali już wcześniej zakupu w Twojej witrynie.

Wybierz swój pakiet

Niżej zostały podane proponowane stawki kampanii AdWords, w przypadku mniejszych bądź większych budżetów prosimy o kontakt.

Pakiet podstawowy

PLN 1000za miesiąc

 • 800 zł na budżet kampanii
 • 200 zł za prowadzenie kampanii
 • Kupon AdWords gratis – 600 zł
 • Stałe wsparcie

Pakiet zaawansowany

PLN 3000za miesiąc

 • 2400 zł na budżet kampanii
 • 600 zł za prowadzenie kampanii
 • Kupon AdWords gratis – 600 zł
 • Stałe wsparcie

×

×

×